FAQ

תשאלו
אותנו הכל 🚀

כן אנו מבצעים את כלל האופטימיזציות לאתר כדי שיהיה מתאים בצורה הטובה ביותר לקידום בגוגל.

התשובה היא לא.
אין מחויבות לאחסון את האתר אצלנו, אך צריך לקחת בחשבון שאצלנו יכול להיות לכם יותר זול ונוח מאשר לאחסן באופן פרטי מול חברת האחסון לפרטים נוספים ניתן ללחוץ כאן 🎉

ניתן לשלוח לנו הודעה דרך הצ׳אט בצד ימין למטה ואחד מנציגינו יחזור אלייך בהקדם האפשרי 🚀

כמובן אנו נותנים אחריות מלאה על האתר שבנינו לתקופה של בין 30-90 ימי עסקים כאשר זה תלוי לרוב בגודל הפרויקט.

דף נחיתה – לוקח בין שבוע לשבועיים.
אתר תדמית – לוקח בין ארבעה שבועות לשמונה שבועות.
אתר חנות אינטרנטית – כ-שניים עשר שבועות.

 

 • תוכן,תוכן,תוכן-כנראה הנושא הכי חשוב בקידום אורגני, דפי התוכן באתר צריכים להיות רלוונטים, ארוכים ובעלי מידע רב ובנוסף שיהיו משולבות ״מילות מפתח״ שבהן המשתמשים בוחרים כאשר הם מחפשים אתרים הקשורים לעסק שלכם.
 • אופן בניית האתר וחווית המשתמש-
  • האתר צריך להיות בנוי כך שהכותרות בתוכן יעבדו לפי תגיות של H1,H2 וכן הלאה.
  • מהירות האתר- אם האתר נתקע וזז לאט יש פגיעה בחוויית המשתמש.
   קוד נקי ומסודר בפיתוח האתר.
  • הפניות 301.
 • קישורים מאתרים אחרים- ככל שאתרים אחרים יפנו לאתר שלכם באמצעות קישור באופן שנראה טבעי כך ״הדירוג״ שלו אצל גוגל יעלה באופן משמעותי.

אתר תדמיתי הוא לרוב אתר המכיל מספר קטן של עמודים קבועים. אתרים כאלה נועדו להעניק נוכחות אינטרנטית בסיסית לבעל עסק או אדם פרטי. אתר תוכן הוא בדרך כלל אתר אינטרנט שמכיל כמות גדולה של מידע, כמו מגזין אינטרנטי בנושאים שונים או פורטל תוכן.מערכות ניהול תוכן כמו וורדפרס, מאפשרות לבעל האתר להוסיף, לשנות ולמחוק תכנים מהאתר, ללא צורך בסיוע טכני או ידע בתכנות או בגרפיקה. אתרי תוכן נועדו למי שזקוק לעדכונים באתר באופן שוטף, ולמי שאוהב לייצר תוכן על בסיס קבוע.

אתר וורדפרס הוא בחירה מצוינת עבור מגוון רחב של עסקים ואנשים פרטיים. וורדפרס הינה מערכת ניהול אתרים פופולרית, כ-40% מהאתרים בעולם בנויים עליה. היא נוחה לשימוש, בעלת אפשרויות הרחבה מגוונות ורבות, תומכת בעברית באופן מלא ומאפשרת ניהול שוטף איכותי של כל אתר – מאתרי תדמית לעסקים קטנים, דרך פורטלים גדולים ועשירים בתוכן ועד אתרי חנות וסחר.

בין היתרונות של וורדפרס ניתן למנות:

נוחות שימוש, שדרוגים והרחבות רבים, קוד פתוח, קוד הכתוב בצורה איכותית ומיקום טוב במנועי חיפוש. בנוסף, אתרי וורדפרס לא כובלים אתכם לספק יחיד, ובאפשרותכם לעבור בין שירותי אירוח אתרים בצורה מהירה, במידת הצורך.

למרות הקרבה במונחים, אלה לא שירותים זהים. תחזוקת אתרים כוללת פעולות בסיסיות כמו שדרוגים, טיפול בתקלות באופש שוטף מדובר בכמה שעות בודדות של עבודה בכל חודש ולכן המחיר נמוך יותר בהתאם. ניהול אתרים היא חבילת שירותים גדולה יותר, וכולל קידום האתר במנועי חיפוש, שיפור ביצועים, כתיבת תכנים וייעוץ שיווקי.

אתר רספונסיבי הוא אתר המגיב לגודל המסך המציג אותו ומשתנה בהתאם. כלומר, האתר מתאים את עצמו ונראה בצורה מסוימת על מסך מחשב, ובצורה שונה על מסכי סלולרי וטאבלטים. ניתן לבדוק אם אתר הוא רספונסיבי גם באמצעות הקטנה של חלון הדפדפן. כיום, כאשר 80%-50% מהכניסות לאתר ממוצע מגיעות מסמארטפונים וטאבלטים, יש חשיבות רבה לבניית אתר רספונסיבי, או תכנות מחדש של אתר קיים, כדי שיידע להגיב לגדלי המסכים השונים.

אצלנו כל אתר נבנה בצורה רספונסיבית נוחה וקלה לשימוש.

אפיון אתר הינו חלק חשוב והכרחי בתהליך בניית אתר האינטרנט שלכם. בניית אתר ללא אפיון משולה להקמת בית ללא תוכניות אדריכליות. כאשר מנסים להקים אתר ללא אפיון מסודר, נתקלים בקשיים רבים ושאלות פתוחות, אי הבנות מול המפתחים והמעצבים ואי סדרים שמובילים לוויכוחים ואף חריגות משמעותיות מהתקציב. אפיון אתר מסודר יאפשר לכם לדעת מראש מה תהיה התוצאה הסופית, יחסוך לכם כסף רב ובסופו של התהליך יתקבל אתר איכותי, שמשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

עולם הדיגיטל הביא לנו אינספור אפשרויות לבצע שלל פעולות, כולל רכישות של מוצרים ושירותים שונים – מה ששינה את תרבות הצריכה מן הקצה אל הקצה. לאתר חנות יש מספר יתרונות משמעותיים שמביאים עסקים רבים להפוך להיות דיגיטליים, כמו:

1. בניית חנות אינטרנטית תאפשר לכם למכור מוצרים ושירותים אונליין ללא מגבלת זמן, ללא מגבלת מקום, וללא צורך לנהל צוות עובדים.

2. בניית חנות אינטרנטית תאפשר לכם למכור את המוצרים שלכם לאנשים בכל רחבי הארץ או אפילו בעולם כולו.

3. עם חנות אינטרנטית , אין מגבלה של שעות פעילות, כך שאינכם מוגבלים בזמן והלקוחות שלכם יכולים לבצע רכישות מתי שהם ירצו 24/7 .

4. חנות אינטרנטית יכולה להיות מנוהל מכל מקום בעולם בכל זמן או רגע נתון, בניית חנות אינטרנטית ב- Woo-commerce מאפשרת למספר משתמשים לנהל את האתר בו זמנית, אם תרצו בכך.

עם סיום בניית האתר שלכם, נקבע יחד סדרת הדרכות בהן תוכלו ללמוד את כלל האפשרויות של מערכת ניהול האתר החנות שלכם.

בהדרכות תלמדו כיצד לנהל את מערכת ניהול ההזמנות של אתר החנות שהקמנו, את המערכת לניהול המשלוחים, מערכת הסטטיסטיקות, ומערכות נוספות רבות שתשמשנה אתכם בעתיד.

במקרה הצורך, או כאשר תשכרו עובדים חדשים לניהול האתר שלכם, נוכל לקבוע יחדיו הדרכות נוספות למערכת ניהול האתר שלכם כדי לנהל אותו בצורה רציפה וחלקה.